Šiuolaikinė pilvo išvaržų chirurgija

Data: 2014 06 6-7
Vieta: Šiauliai

Apie renginį

Šiauliuose rengiama dviejų dienų trukmės konferencija „Šiuolaikinė pilvo išvaržų chirurgija”. Konferencijos metu Europinėmis tendencijomis ir savo patirtimi pasidalins svečias iš Belgijos – Dr. Filip Muysoms.


Išsami informacija ir preliminari renginio programa atsisiuntimui: RENGINIO PROGRAMA

Apmokėjimo informacija užsiregistravusiems dalyviams: INFORMACIJA APMOKĖJIMUI


SVARBI INFORMACIJA DĖL NAKVYNĖS ŠIAULIUOSE: Dėl didelio Šiaulių viešbučių užimtumo deja negalime pasiūlyti apgyvendinimo viename viešbutyje paslaugos. Jūsų patogumui pateikiame viešbučių ir laisvų vietų juose sąrašą:

VIEŠBUČIŲ SĄRAŠAS (laisvos vietos 2014 05 13)

Informacija apie laisvas vietas atnaujinama 4-6 dienų intervalais. Rekomenduojame kuo skubiau savarankiškai pasirūpinti nakvyne.


Gerbiami kolegos,

Organizacinio komiteto vardu maloniai kviečiu dalyvauti LCHA ir Šiaulių krašto chirurgų draugijos organizuojamoje konferencijoje „Šiuolaikinė pilvo išvaržų chirurgija”, kuri įvyks 2014 birželio mėn. 6-7 d., Šiauliuose.

Pilvo išvaržos yra aktuali problema kiekvieno chirurgo kasdieninėje praktikoje. Pranešimų gausa, chirurginių operacijų įvairovė tik patvirtina šios chirurginės patologijos aktualumą. Europinėmis tendencijomis ir savo patirtimi pasidalins svečias iš Belgijos, Gento išvaržos centro, Abdominalinės chirurgijos klinikos vadovas, aktyvus Europos išvaržų asociacijos narys, Europos išvaržos registro steigėjas ir prezidentas, daugelio pilvo sienos išvaržų klasifikacijų bendraautorius – Dr. Filip Muysoms

Tikimės gausaus dalyvavimo, aktyvių ir brandžių diskusijų bei bendrų sprendimų.

Iki pasimatymo Šiauliuose.

Pagarbiai,

LCHA prezidentas Prof. Giedrius Barauskas.