14th Baltic Course in Clinical Nutrition and Metabolism

Data: 2023 10 6-8
Vieta: Courtyard by Marriot Vilnius City center, Rinktinės g. 3, Vilnius.

Apie renginį

Laba diena, mieli Kolegos,

Lietuvos parenterinės ir enterinės mitybos draugija kviečia Jūsų draugijų, asociacijų narius prisijungti į spalio mėn. organizuojamus mokymus klinikinės mitybos temomis.

Mokymai aktualūs visiems medikams – tiek gydytojams/-oms, tiek slaugytojams/-oms, todėl prašome pasidalinti informacija savo narių tarpe.

Jeigu kiltų klausimų ar norėtumėte detalesnės informacijos – galite kreiptis tiesiogiai į draugijos prezidentę Eriką Šalčiūtę-Šimėnę (erika.salciute@gmail.com, tel. 862190128) arba sekretorių Rapolą Kuprį (rapolas.kuprys@gmail.com).

Žemiau pateikiame trumpą informaciją apie mokymus.

———————————————————————————————-

Kursas skirtas plačiam gydytojų bei slaugytojų ratui, kuriems savo klinikiniame darbe tenka susidurti su enterine ir/ar parenterine mityba.

Pripažinti klinikinės mitybos ekspertai iš Lietuvos bei kitų Baltijos šalių supažindins su esminiais klinikinės mitybos principais, kuriuos galėsite įtvirtinti praktinių užsiėmimų metu.
Kurso programoje yra įtrauktas ESPEN’o LLL kursas (13 ir 14 temos – Mityba esant kepenų bei kasos ligoms), kurio kaina yra įskaičiuota į dalyvio mokestį!

Spalio 6 d. taip pat bus transliuojama virtuali Slaugytojų sesija, skirta bazinėms klinikinės mitybos temoms – už simbolinę kainą. Pasidalinkite su kolegomis slaugytojais/slaugytojomis.

REGISTRACIJA: bccn2023.creativa.lt

Lauksime Jūsų spalio 6 – 8 dienomis Vilniuje!